Natura Elektronik Sigara Likitinin Avantajları

Natura Elektronik Sigara Likitinin Avantajları

Sigara içmeyen kişiler sigara içilen bir eve gittikleri zaman kokuda rahatsız olarak bunalırlar. Bu durum eve sinmiş sigara kokusundan kaynaklanır. Bu koku hem evde misafirlere karşı rezil olmanızı sağlar hem de sizin bile evinizde rahatsız olmanıza neden olabilir. Bu nedenle evlerde sigara içilmemesi çok daha iyidir ancak bağımlıysanız ve nikotini tüketmezseniz gerçekten ciddi baş ağrılarına neden olabilir. Ancak dumandan kaynaklı zannettiğiniz sigara kokusu aslında dumandan değil yaklaşık %75 oranında kül tablasında kalan küllerden kaynaklanır. Bu nedenle eğer evinizde normal sigara yerine elektronik sigara kullanırsanız sigaranızın kül ya da izmarit gibi atıkları olmayacak bu nedenle de sizlere çok daha az zararlı olacaktır. Böylece evinize sinen sigara kokusundan kurtulacaksınız. Ancak elektronik sigara tüketecekseniz dikkat etmeniz gereken en önemli husus likit seçimidir. Eğer elektronik sigara likitini, natura elektronik sigara likiti gibi kaliteli bir firmadan almazsanız sizin sigaradan aldığınız hazzı almanıza engel olacaktır. Natura elektronik sigara likiti diğer firmalara oranla çok daha kaliteli olması gerekçesiyle bu hususta sizlere çok daha yardımcı olacak ve sigaradan aldığınız hazzı almanızı kolaylaştıracaktır.

Natura Elektronik Sigara Likiti Al

Son zamanlarda elektronik sigaralar hakkında yapılan haberlerde elektronik sigaraların daha zararlı olduğu öne sürülmektedir. Bu durum son derece yanlış bir algıdır. Elektronik sigaralar normal sigaralar gibi tütünden yapılmadığı için birleşim oranları tamamen makinelerce kontrol edilmektedir. Bu durumda daha hatasız oranlar olmasını sağlamaktadır. Ancak normal sigaralarda tütünlerde hangi madde varsa o madde bünyeye karışmaktadır. Bu durumda insanların vücuduna giren zararlı maddelerin ne olduğunun bilinmemesine yol açmaktadır. Bu nedenle normal sigara kullanmak yerine elektronik sigara kullanmak çok daha sağlıklıdır. Ayrıca dudak tiryakisi denilen ve vücuduna nikotini almadan sigara içen bireyler için natura elektronik sigara likiti kullanmak çok daha avantajlıdır. Çünkü bu firmanın modelleri arasında nikotinsiz sigara likitide bulunduğu için kişiler bu sigara likitini tercih edebilir. Böylece hem vücudunuza bağımlılık yaptırmayacak hem de asıl zararlı ve kanser yapan madde olan nikotini vücudunuza almayacaksınız.

Natura HEXOcell Baba-s Bounty e-Likit 30 ML

Natura Elektronik Sigara Likiti Çeşitleri

Elektronik sigaraların rağbet görmesi üzerine elektronik sigara likit üreten firmaların sayısı da artmıştır. Ancak birçok firma likit üretiminde yeni olması gerekçesiyle tecrübesi olmaması nedeniyle az çeşide sahiptir. Ama bu firmaların aksine natura elektronik sigara likiti elektronik sigara piyasasının en köklü ve en çok tercih edilen firmaları arasındadır. Bu nedenle de likit çeşitleri arasında en çok çeşitliliğe sahip firmada budur. Hatta bu firmanın çeşitleri arasında kapak rengi uygulaması da bulunmaktadır.

Natura Elektronik Sigara Likiti Kapak Renkleri

Peki, natura elektronik sigara likiti kapak renkleri neyi ifade etmektedir? Aslında son derece güzel bir uygulama olan bu uygulamada kapak renkleri sigara likitinin bulundurduğu nikotini temsil eder. Eğer likitte nikotin yoksa kapağı beyaz renklidir. 6 miligram nikotin bulunduran likitlerin kapakları yeşildir. 12 miligram nikotin bulunduran likitler sarı, 18 miligram nikotin bulunduran likitlerde kırmızı renkli kapaklarda satılmaktadır. Böylece alıcı tiryakilik derecesine göre yani günde kaç sigara içiyorsa buna göre dilediği miktarda nikotine göre elektronik sigarasını tüketebilmektedir. İşte böylesine kaliteli ve bütün ayrıntıları düşünmüş bir firmadan elektronik sigara likitlerinizi alırsanız tüketiminizi daha bilinçli yapmış olursunuz. Ayrıca içtiğiniz sigaradan da bu şekilde çok daha keyif alabilirsiniz. Sizde daha kaliteli ve ucuz bir sigara deneyimi yaşamak istiyorsanız bu markanın ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Add a Comment